زندگی در کانادا

با شرایط زندگی در کانادا آشنا شوید

شما می‌توانید نقش‌های مختلفی در کانادا داشته باشید؛ دانشجو، شاغل یا سرمایه گذار. هر کدام از این نقش‌ها نیز روش مهاجرتی مخصوص به خود را دارند. هر یک از راه های مهاجرت به کانادا شرایط خاص خود را دارد که با فراهم کردن آن‌ها می‌توانید مسیر مهاجرت را هموارتر کنید. البته علاوه بر شرط‌هایی که در این قسمت بیان می‌کنیم، شرایط عمومی و مشترکی بین همه آن‌ها وجود دارد. با مشاوره مهاجرت به کانادا در ای ویزا، بهترین راه اخذ اقامت برای خود را پیدا کنید.

 

اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید یا به تازگی به این کشور مهاجرت کرده‌اید،
در اینجا می‌توانید بیشتر با کانادا و زندگی در کانادا آشنا شوید


خرید خودرو در کانادا


مقایسه ونکوور و تورنتو برای زندگی

دریافت مشاوره

مشاوران ما همگی قبلا این مسیر را پیموده اند

با رزرو وقت مشاوره (تلفنی، آنلاین یا حضوری)، با افرادی مشورت خواهید کرد که خودشان تجربه تحصیلات بین المللی در سطوح مختلف را دارند، و این یعنی بسیاری از سوالات و نگرانی های شما پاسخ دقیق و صحیح دارد.
رزرو وقت مشاوره

چرا از kanatavisa مشاوره بگیریم؟

ارائه برنامه اختصاصی
ما بهترین انتخاب‌ها را براساس علاقه و توانمندی‌های شما ارائه می‌دهیم
مشاوران آگاه و با تجربه
با سابقه زندگی و تحصیلات بین المللی
پشتیبانی شما در مقصد
ما شما را رها نمیکنیم تا در مقصد به طور کامل مستقر شوید

سخن مشتریان

آنچه مشتریان درباره خدمات kanatavisa می گویند

مجموعه kanatavisa یکی از مهمترین عواملی بود که باعث ایجاد انگیزه سودمند در جهت رسیدن به اهداف من شد. اهدافی که گمان میکردم صرفا در حد یک رویاست و هرگز تحقق نخواهد یافت. اما در حال حاضر من آن رویا را زندگی می کنم.

عاطفه بهمنی

سوالات متداول

در kanatavisa ، مدارک مورد نیاز ویزای تحصیلی اعم از Cover letter، SOP، Study plan، Reference letter و … با محتوای مناسب و اعتبار بالا طبقه‌بندی می‌شود. همچنین از مشاوره افرادی که از جزء‌به‌جزء قوانین روز ویزای تحصیلی هر کشور مطلع هستند برخوردار می‌شوید. مدارک مالی شما سامان داده شده و همچنین در مورد دلایل برگشتی که باید مامور سفارت را قانع کند، به شما مشاوره داده می‌شود