مهاجرت به کانادا بدون پیشنهاد شغلی

مهاجرت به کانادا بدون پیشنهاد شغلی - کاناتاوزا

مهاجرت از طریق برنامه استانی بریتیش کلمبیا بدون پیشنهاد شغلی یکی از شرایط مهاجرت به کشور کانادا است که متقاضیان قابل توجهی هم دارد.

برای مهاجرت به کانادا از طریق یکی از برنامه های انتخاب استانی بریتیش کلمبیا (BC PNP) بدون پیشنهاد شغلی با عنوان گروه مهاجرت تخصصی فارغ التحصیلان بین المللی تحصیلات تکمیلی و با داشتن مدرک تحصیلات تکمیلی در رشته‌های گروه علوم پایه از موسسات آموزشی مجاز این استان، دیگر به پیشنهاد شغلی و پرونده در سیستم اکسپرس اینتری (Express Entry)، نیازی نیست.

متقاضیان برای استفاده از مزایای این گروه و مهاجرت به کانادا بدون پیشنهاد شغلی، باید درخواست خود را در مدت سه سال از تاریخ ذکر شده روی مدرک تحصیلی، ارسال کنند.  اثبات قصد و توانایی زندگی و کار در استان بریتیش کلمبیا، از طریق مواردی مانند مدارک اقامت، کار، تحصیل یا پیوندهای خانوادگی در این استان، نیز برای این گروه مهاجرتی ضروری است.

رشته‌های اولویت‌دار برای مهاجرت بدون پیشنهاد شغلی به کانادا کدام است؟

 رشته‌های تحصیلی دارای اولویت برای مهاجرت به کانادا بدون پیشنهاد شغلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا، به شرح زیر است.

  • مهندسی
  • مهندسی فناوری
  • علوم کامپیوتر و اطلاعات و خدمات پشتیبانی
  • علوم طبیعی
  • تحقیق و حفاظت منابع طبیعی
  • ریاضی و آمار
  • کشاورز
  • علوم زیستی و زیست پزشکی
  • رشته های بهداشت و درمان و علوم بالینی مربوطه

اگرچه پرونده اکسپرس اینتری برای گروه مهاجرت تخصصی فارغ التحصیلان بین المللی تحصیلات تکمیلی ضروری نیست اما متقاضیان واجد شرایط این جریان مهاجرتی که پرونده اکسپرس اینتری (Express Entry) نیز داشته باشند ممکن است برای بررسی درخواست برنامه استانی بریتیش کلمبیا در اولویت باشند و در صورت موفقیت در انتخاب استانی، در اولویت بررسی درخواست اقامت دائم نیز قرار گیرند.

در گروه اکسپرس اینتری(Express Entry) بریتیش کلمبیا برای فارغ التحصیلان بین‌المللی تحصیلات تکمیلی، همگام با سیستم اکسپرس اینتری، متقاضیان ملزم به داشتن شماره پرونده اکسپرس اینتری و کد اعتبار کاریابی IRCC برای اکسپرس اینتری نیز هستند.

برای امور مهاجرتی، از جمله مهاجرت به استان بریتیش کلمبیا از طریق جریان مهاجرت تخصصی فارغ التحصیلان بین المللی تحصیلات تکمیلی، با کاناتا ویزا تماس بگیرید.

1 دیدگاه در “مهاجرت به کانادا بدون پیشنهاد شغلی

  1. اشتراک ها: اعلام سیاست‌های جدید مهاجرتی به کانادا – کاناتاویزا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *