6کاری که گردشگران در کانادا نباید انجام دهند

اگر به تازگی وارد کانادا شده یا برای گردش و تفریح به این کشور سفر کرده‌اید، باید بدانید که بهتر از از انجام شش کار پرهیز کنید.

کاناتاویزا | اگر به تازگی وارد کانادا شده‌اید به این کشور را برای مقصد گردش و تفریح خود انتخاب کرده‌اید بهتر است از انجام شش کار پرهیز کنید تا سفری خاطره‌انگیز از این کشور زیبا در ذهنتان باقی بماند.

1-     در مورد روابط فرانسه و انگلیس اظهار نظر نکنید

برخی تنش ها بین کانادای فرانسوی و انگلیسی که اغلب توسط استان کبک و انتاریو نمایندگی می‌شوند وجود دارد که در لحظات فرهنگی و سیاسی خاص بروز پیدا می‌کند. پس بهتر است در این رابطه بی‌طرف باشیم.

2-     کانادا را با آمریکا مقایسه نکنید

کانادایی‌ها از نظر سیاسی، اجتماعی و تاریخی به کشور خود و تفاوت‌های آن با دیگر کشورها از جمله آمریکا افتخار می کنند.

3-     با عکس ملکه روی پول‌ها کاری نداشته باشید

در مورد این واقعیت که عکس ملکه بریتانیا روی تمام پول های کانادایی است اظهار نظر نکنید. اگر چه کانادایی‌ها به طورکلی وفاداری یا وابستگی خاصی به سلطنت بریتانیا ابراز نمی‌کنند اما این واقعیت همچنان پابرجاست که ملکه رئیس رسمی دولت آنهاست.

4-     از تیم هورتونز انتقاد نکنید

همراه با هاکی، برند تیم هورتونز، که توسط یک بازیکن هاکی تاسیس شده و به نام آن نامگذاری شده است، اساسا یک شاخصه اصلی در کاناداست . پس حتی اگر قهوه یا دونات‌های تیم هورتونز را بی‌مزه هم می‌دانید، بهتر است به این نماد فرهنگی کانادا توهین نکنید.

5-     هنگام سوال شدن به وسایل نقلیه عمومی دقت کنید

تا زمانیکه مسافران از وسیله نقلیه عمومی پیاده نشده‌اند، سوار بر وسیله نقلیه عمومی نشوید. این اقدام عمدتا در شهرهای بزرگ مثل تورنتو، ونکوور و مونترال اعمال می‌شود. پس قبل از اینکه مردم از وسیله نقلیه پیاده شوند اگر شما جمعیت را هل دهید و وارد شوید به شدت بی ادبانه است.

6-     نگویید شربت افرا را دوست ندارید

استان کبک بزرگترین تولید‌کننده شربت افرا در جهان است و شربت افرا یکی از بهترین سوغاتی‌های کانادایی است که می‌توانید به خانه ببرید. بنابراین اگر با سلیقه شما جور نیست بهتر است در مورد آن چیزی نگویید.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *