کف هزینه زندگی و ارزان‌ترین شهرهای کانادا کدام است؟

بعد از مهاجرت به کانادا باید بخش قابل توجهی از درآمدهای خود را صرف هزینه زندگی یعنی تامین محل اقامت و رفت و آمد در کانادا کنید. پس از لازم است قبل از مهاجرت با هزینه‌ زندگی در شهرهای مختلف کانادا و همچنین ارزان‌ترین شهرهای این کشور برای زندگی آشنا شوید.

کاناتاویزا | هزینه زندگی در شهرهای ارزان قیمت کانادا چقدر است و ارزان‌ترین شهرهای کانادا برای زندگی کدام است. پاسخ به این دو پرسش را شاید بتوان جزو راهگشاترین پاسخ‌ها به پرسش‌های متقاضیان مهاجرت به کانادا توصیف کرد.

با افزایش تراکم جمعیت در مراکز شهرهای کانادا ، بسیاری از ساکنین ، به ویژه جوانان ، مجبورند به مکان‌های دیگر برای‌ زندگی روی بیاورند، مکان‌هایی که گرچه در بینشان گزینه های گرانقیمت نیز وجود دارد، اما ما در این جا ارزان قیمت‌ترین ها را به شما معرفی کرده‌ایم. پس اگر به دنبال محلی ارزان‌تر برای زندگی هستید ، لیست زیر ارزان ترین مناطق در شهرهای کانادا است.

این لیست به طور مستقیم از Expatistan تهیه ‌شده و اطلاعات ارسال شده توسط کاربر را از هزینه‌های زندگی در سراسر کشور نشان می‌دهد.بر این اساس اجاره ماهانه برای ۸۵ متر مربع مسکن مبله در سراسر کشور به طور متوسط ۱,۲۴۷ دلار و متوسط هزینه حمل و نقل عمومی نیز ماهانه ۸۲ دلار است.

بیشتر بخوانید: تورنتو یا ونکوور؟ مقایسه دو شهر کانادا برای زندگی

سامانه ‏Expatistan از ده ها نقطه داده برای ایجاد لیست های خود استفاده می کند ، اما برای این مقاله ما دو فاکتور را مد نظر قرار داده‌ایم. اول اینکه ما هزینه لازم برای اجاره ماهانه برای ۸۵ متر مربع مسکن مبله در یک منطقه عادی از شهر شهر را انتخاب کردیم.دوم اینکه در مورد قیمت حمل و نقل نیز هزینه حمل و نقل عمومی ماهانه را مدنظر قرار دادیم.

مناسب‌ترین شهرهای کانادا برای زندگی

ارزان‌ترین شهرهای کانادا برای زندگی کدام است؟

در ادامه 9 شهر ارزان کانادا برای زندگی پس از مهاجرت را به شما معرفی کرده‌ایم.

 ‏9- هزینه زندگی در نانایمو – استان بریتیش کلمبیا  Nanaimo, British Columbia : اجاره ماهانه برای ۸۵ متر مربع مسکن مبله۱,۵۹۵ دلار و هزینه حمل و نقل عمومی ماهانه۶۳ دلار.

8- هزینه زندگی در شارلوت تاون – استان جزیره پرنس ادوارد ‏Charlottetown, Prince Edward Island  : اجاره ماهانه برای ۸۵ متر مربع مسکن مبله۱,۰۶۳ دلار و هزینه حمل و نقل عمومی ماهانه۶۶ دلار.

7- هزینه زندگی در لندن – استان انتاریو London, Ontario : اجاره ماهانه برای ۸۵ متر مربع مسکن مبله۱,۱۰۴ دلار و هزینه حمل و نقل عمومی ماهانه۸۳ دلار.

6- هزینه زندگی در مونترآل – استان کبک Montreal, Quebec  : اجاره ماهانه برای ۸۵ متر مربع مسکن مبله۱,۱۷۷ دلار و هزینه حمل و نقل عمومی ماهانه 85 دلار.

5-هزینه زندگی در ابوتسفورد – استان بریتیش کلمبیا ‏Abbotsford, British Columbia  : اجاره ماهانه برای ۸۵ متر مربع مسکن مبله ۱,۱۸۲ دلار و هزینه حمل و نقل عمومی ماهانه 67 دلار.

4-هزینه زندگی در کِبِک -استان کبک Quebec City, Quebec: اجاره ماهانه برای ۸۵ متر مربع مسکن مبله 972 دلار و هزینه حمل و نقل عمومی ماهانه 87 دلار.

3-هزینه زندگی در کیچنر – استان انتاریو Kitchner-Waterloo, Ontario : اجاره ماهانه برای ۸۵ متر مربع مسکن مبله ۱,۲۸۱ دلار و هزینه حمل و نقل عمومی ماهانه 84 دلار.

2- هزینه زندگی در ثاندر بِی – استان انتاریو Thunder Bay, Ontario : اجاره ماهانه برای ۸۵ متر مربع مسکن مبله  ۱,۲۰۰ دلار و هزینه حمل و نقل عمومی ماهانه ۷۷ دلار.

1-هزینه زندگی در مونکتون – استان نیوبرانزویک  Moncton, New Brunswick : اجاره ماهانه برای ۸۵ متر مربع مسکن مبله ۹۷۳ دلار و هزینه حمل و نقل عمومی ماهانه 61 دلار است.

بیشتر بخوانید : چگونه در کانادا خودرو بخریم؟

البته توجه به این نکته نیز ضروری است که ممکن است شما قیمت‌هایی کمتر یا بیشتر از این مبالغ را نیز برای موارد مشابه پیدا کنید و آنچه که گفته شد بر اساس میانگین هزینه‌های مطرح شده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *