چالش احساسی کانادایی‌ها با تصویری از استادیوم ویران المپیک مونترال

به تازگی تصویری دست کاری شده از استادیوم ویران شده المپیک مونترال در کانادا منتشر شده که سبب واکنش برخی از ساکنان این کشور نیز شده است.

کاناتاویزا | تصویر استادیوم ویران شده المپیک مونترال که تصویری مونتاژ شده و غیرواقعی است، مستقیماً یادآور سخنرانی رئیس جمهور اوکراین ولادیمیر زلنسکی در پارلمان کانادا است که در آن او کانادایی‌ها را به چالش می‌کشد تا تصور کنند یک مهاجم خارجی به شهرهایشان حمله می‌کند.

تصویری که توسط شرکت‌های تبلیغاتی TANK WW و Gray Canada انجام شده است، بخشی از یک کمپین جدید برای جمع آوری پول برای Razom است. یعنی سازمانی که می‌گوید در حال ارائه “کمک‌های بشردوستانه حیاتی در جنگ” به اوکراین است.

وب سایتی به نام FeelWhatWeFeel.com به کاربران اجازه می‌دهد تصاویر قبل و بعد از حمله فرضی به برج معروف CN در تورنتو و میدان تایمز نیویورک و استادیوم المپیک مونترال را ببینند، که بازتاب درخواست زلنسکی به نمایندگان پارلمان کانادا است.

مارک میسون، مدیر اجرایی Gray Canada در این بیانیه گفت: به عنوان یک صنعت، موظف هستیم که پیام‌های مؤثر و قدرتمندی را ایجاد کنیم که می‌تواند تأثیر مستقیمی بر زندگی انسان داشته باشد.اینگونه شاید بتوانیم آنچه را که مردم اوکراین احساس می‌کنند، احساس کنیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *