طعم فرانسه را در کانادا بچشید؛ معرفی بهترین رستوران‌های فرانسوی تورنتو

حتما می‌دانید که تورنتو یکی از شهرهای دارای بیشترین تنوع غذایی در کانادا است. پس طبیعی است که این شهر کافه‌ها و رستوران‌های زیادی هم داشته باشد. در اینجا بهترین رستوران های فرانسوی در تورنتو را به شما معرفی کرده‌ایم که پس از سفر به کانادا یا مهاجرت به آن حتما باید حداقل یکبار تجربه‌شان کنید.

کاناتا ویزا | پس از مهاجرت به کانادا یا حتی سفری کوتاه مدت به این کشور فراموش نکنید که سری هم به رستوران‌های این کشور و مخصوصا رستوران‌های تورنتو بزنید. در ادامه بعضی از معروف‌ترین رستوران‌های فرانسوی تورنتو را به شما معرفی کرده‌ایم.

رستوران Chantecler

رستوران Chantecler

به این رستوران کوچک رفته و از غذاهای خوشمزه ای که دارد، از جمله استیک، صدف، پنیر گومبرس، شراب و کوکتل های آن استفاده کنید.صندلی های این رستوران روبروی یک آشپزخانه باز قرار گرفته و همراه با اجاق گاز قدیمی که در آن مکان قرار گرفته، فضای خاصی را برای شما ایجاد می کند.

رستوران Auberge du Pommier

رستوران Auberge du Pommier

برای پیدا کردن این مکان استثنایی در تورنتو که در یک کلبه تاریخی قرار گرفته، به خیابان Yonge و York Mills بروید. منوهای این رستوران بسیار گران قیمت هستند، اما محیط فوق العاده زیبا و لوکسی دارد.

رستوران Cluny

رستوران Cluny

منطقه Distillery District جایی است که می توانید این رستوران پر زرق و برق را پیدا کنید.

این رستوران یک حیاط خلوت دارد که روی میزهای آن غذاهای مختلفی مانند نان، سوپ غلیظ، بیسکویت و … قرار گرفته است.

رستوران La Palette

رستوران La Palette

افراد ماجراجویی که عاشق مزه اسب هستند، می‌توانند به این رستوران که در کوئین وست قرار گرفته، مراجعه کنند. در این رستوران یک آشپزخانه باز قرار گرفته و شراب های بسیار خوبی در آنجا سرو می‌شود. همچنین افرادی که لوکس پسند هستند، اما دنبال غذاهای عجیب و غریب نیستند، غذاهای کلاسیکی مانند فوس گراس و فریت استیک وجود دارد.

رستوران Batifole

رستوران Batifole

این رستوران در منطقه چینی ها قرار گرفته است و مشروب های ناب فرانسوی در کنار ظرف‌های غذا قرار گرفته است.

رستوران Greta Solomons

رستوران Greta Solomons

این رستوران در منطقه leslieville قرار گرفته و ۲۶ صندلی دارد. محیط این رستوران مانند یک اتاق نشیمن بوده و پرده‌های سنگین و نورپردازی های ملایمی در آنجا وجود دارد. در این رستوران شراب فرانسوی، پنیر و انواع غذاهای فرانسوی مانند صدف اسکالوپ و … سرو می‌شود.

رستوران Le Baratin

رستوران Le Baratin

دهکده بروکتون مکانی است که این رستوران دنج در آنجا قرار گرفته است. در این رستوران املت های du jour و غذاهای خاصی مثل کاسولت (Cassoulet) در آن سرو می شود.

رستوران Canlan

اینجا یکی از جالب ترین رستوران های فرانسوی است که در دهکده بورد واقع شده است. در این رستوران شیرینی خامه‌ای، فوی گراس، صدف دریایی، سوپ فرانسوی و استیک au Poivre سرو می‌شود.

رستوران cote de boeuf

رستوران cote de boeuf

این رستوران در ossington قرار گرفته، غذاهای متنوعی مانند فوی گراس و پنیر در آن جا سرو می شود.اگر چه این جا مکانی برای برگزاری مراسمات خصوصی است، اما هیچ سیستم رزرواسیونی در اینجا ارائه نمی‌شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *