طرح فوق العاده شرکت هواپیمایی کانادایی

یک شرکت هواپیمایی در کشور کانادا، طرحی متفاوت را برای سفرهای هوایی درنظر گرفته که بر اساس آن امکان پرداخت هزینه سفر تا سه، شش و یازده ماه دیگر وجود دارد، آن هم با سود صفر درصد!

کاناتا ویزا | شرکت هواپیمایی Sunwing در کانادا در تعطیلات این ماه یک حراج بزرگ در نظر گرفته است. بر این اساس مسافران می‌توانند در بهار امسال چمدان‌های خود را ببندند و برای سفر آماده شوند و هیچ نگرانی بابت هزینه مسافرت نداشته باشند.

این شرکت تا تاریخ ٢٧ مارس، امکان سفر به مقاصد جنوبی مانند کوبا، کاستاریکا و مکزیک را فراهم کرده و یک پیشنهاد نیز به مشتریان خود داده است:  Fly Now، Pay Later الان پرواز کن، پولش را بعدا پرداخت کن.

مدیر شکرت سان‌وینگ گفت: همانطور که  سفرهای بین‌المللی در دسترس‌تر می‌شود، مشتریان می‌توانند به راحتی برای سفرهای خود به مناطق استوایی برنامه‌ریزی کنند آن هم بدون اینکه برای پول نگرانی داشته باشند.

او گفته است: چه هدف شما یک مسافرت دو نفره عاشقانه باشد، چه بخواهید خانوادگی برای این سفر برنامه ‌ریزی کنید، طرح ما مشمول حال شما می‌شود و مشتریان می‌توانند بین طرح‌های پرداخت ٣، ۶ یا ١١ ماهه با سود 0 درصد انتخاب کنند.

اگر می‌خواهید  از مزیت این طرح استفاده کنید به وب‌سایت Sunwing Canada مراجعه کنید.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *