درباره ما

انتخاب شایسته شما

 

مجموعه kanataVisa ،‌ یک پلتفرم تخصصی تحصیلات بین المللی به زبان فارسی می باشد که این امکان را به دانشجویان می دهد تا از بین بیش از ۱۰۰۰ دانشگاه و ۱۰۰۰۰۰ دوره تحصیلی،‌ بهترین مقصد تحصیلی را انتخاب کرده و یا صفر تا صد فرآیند را به تیم متخصص kanataVisa بسپارند.
 

با اطلاع از شرایط سنی، تحصیلی و مالی متقاضیان، امکان انتخابی هدف‌مند را به همراه بهترین مقاصد تحصیلی فراهم می‌کنیم و شما را بر مدار زندگی آرمانی خود قرار خواهیم داد. در تمامی طول این مسیر از اخذ پذیرش تا صدور ویزا در کنار شما هستیم.


از ما بیشتر بدانید

تیم حرفه ای
تجربه زندگی و تحصیل در سطح بین‌المللی
نتیجه گرایی
پذیرش تحصیلی و ویزای تضمینی
قانون مندی
با 10 سال تجربه درخشان

دانش آموزان

 

ما برای آینده تو اینجا هستیم

آرمان‌های بزرگ در سنین نوجوانی شکل می‌گیرند و دنیای فردا را خواهند ساخت. ما به شما کمک خواهیم کرد تا با انتخاب‌های درست و نگاه به آینده، تحصیلات خود را در بهترین کالج‌های دنیا ادامه دهید تا بتوانید مسیری روشن در جهت موفقیت‌های بین‌المللی برای خود ترسیم کنید.


اطلاعات بیشتر

دانشجویان

آینده را خودت خلق کن

مشاورین ما طی 15 سال تجربه مستمر، شناخت دقیقی نسبت به مسیر تحصیلات بین‌المللی دارند. ما باور داریم که با بررسی صحیح شرایط شما از پیشینه تحصیلی و علایق‌تان تا رسیدن به پذیرش دانشگاه و اخذ ویزا راه کوتاهی در پیش است و در این راه کنار شما هستیم.


اطلاعات بیشتر


شرکای خارجی

برای دانشگاه‌ها

به عنوان یک  کالج و یا دانشگاه معتبر بین‌المللی به شبکه علمی تخصصی هدف‌مند ما بپیوندید تا دانش‌آموزان و دانشجویان مستعد و مناسب دوره‌های باکیفیت شما به سوی آینده مشترکمان هدایت شوند. با مشاوره صحيح و هدفمند متخصصین kanataVisa متقاضیان به بهترین شکل و در بهترین برنامه ممکن نزد شرکای خارجی ما جانمایی خواهند شد.


اطلاعات بیشتر

جستجوی دانشگاه ها

دانشگاه رویایی خود را پیدا کنید

بسیاری از دانشگاه‌ها در سراسر دنیا، اینجا قابل جستجو و بررسی هستند


جستجوی دانشگاه ها

آدرس:
خیابان کلاهدوز (دولت)، تقاطع بلوار کاوه، پلاک ۱، برج پاناروما، طبقه ۷
ایمیل:
info@kanatavisa.com
تلفن:
+61 (0) 383 766 284